Príjemné ubytovanie

 

Ubytovanie na Moteli M je riešené na dvoch poschodiach. Prvé poschodie predstavujú prevažne trojposteľové izby a dvojposteľové s prístelkou. Izby na druhom poschodí sú prevažne jednoposteľové. Na druhom poschodí sa nachádza i apartmán. Každá izba má samostatné sociálne zariadenie. Izby sú rozložené na predné s výhľadom na diaľnicu a zadné s výhľadom na les.

Jednoposteľové izby: sú vybavené samostatným sociálnym zariadením ,kúpeľňa je vybavená vaňou. V izbe sa nachádza televízny prijímač so satelitnými programami, stolík s kreslom a vešiaková zostava.

Dvojposteľové izby: sú taktiež vybavené samostatným sociálnym zariadením, kúpeľňa obsahuje sprchový kút. V izbe je televízny prijímač so satelitnými programami, stolík s kreslami a úložný priestor na batožinu.

Apartmán: je mezonetový, v dolnej časti je umiestnené sociálne zariadenie s vaňou, dve postele, obývací kút s televíznym prijímačom a sedacou súpravou. V priestore je odkladacia vešiaková zostava a chladnička. Na mezonetovom priestore sú 4 postele. Apartmán je situovaný smerom do lesnej časti priestoru.

 

Posledné novinky & udalosti

  • [01-09-2012] Husacina na Moteli M

    Od 11.09.2012 do 18.09.2012 sa, ako každoročne, v Moteli M budú konať husacie hody

    [...]