Motel M

Niečo o nás

Náš Motel je situovaný v lesoch iba 2 km od centra Malaciek. Dostanete sa k nám z diaľnice D2 v smere do Bratislavy /38. km/ s parkovaním pri diaľnici alebo na súkromných pozemkoch v smere do mesta.

I keď je náš Motel vzdialený iba 38 km od hlavného mesta Bratislavy vďaka svojej výbornej polohe poskytuje plné výhody vidieku pre akéhokoľvek cestovateľa bez ohľadu na to, či krajinou iba prechádza, spoznáva ju, alebo chce len na pár dní uniknúť stresu veľkého mesta.

Pre rodiny s deťmi uvádzame jedinečnú ZOO s niekoľkými domácimi i divokými zvieratami, ktoré môžu vaše deti objavovať a spoznávať. Ponúkame i priestor na rôzne aktivity a športovanie pre deti.

Naša poľovnícka reštaurácia ponúka širokú škálu jedál od kontinentálnych raňajok až po jedlá z diviny. Veľmi radi organizujeme i rôzne spoločenské podujatia.

Externý pavilón a niekoľko miest na grilovanie sú ideálnymi miestami na piknik, svadby, narodeninové oslavy, klubové stretnutia a športové podujatia s vždy čerstvým a chutným cateringom našej kuchyne Ala Carte Menu alebo štýlom bufetu podľa vašich potrieb.

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo špeciálnych požiadaviek prosím kontaktujte Motel managera, ktorý vám rád a ochotne poradí.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Posledné novinky & udalosti

  • [01-09-2012] Husacina na Moteli M

    Od 11.09.2012 do 18.09.2012 sa, ako každoročne, v Moteli M budú konať husacie hody

    [...]